"Сила усмішки"

Дата: 06.09.2024 01:00

Для дітей, їхніх батьків і освітян було створено безплатну психологічну гру “Сила усмішки”. Гра сприяє розслабленню, налагодженню тіснішого контакту з тілом та емоційному зціленню дітей від 4 років. Її автори – відома дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз і ГО “Смарт освіта”.
Використовувати “Силу усмішки” можна як у групі, так і лише з одним гравцем (кількість учасників необмежена). Гра містить:
 ✅12 шаблонів різних усмішок з підписами (щаслива, сумна, впевнена, тощо), які потрібно вирізати, наклеїти на паличку (трубочку, ложку), чи просто піднести до обличчя;
✅плакат з колом емоцій, який можна повісити на стіні вдома чи в класі;
✅листівки з усмішками, які можна використовувати для себе або дарувати близьким і друзям.
Використовувати гру “Сила усмішки” можна різними способами. Зокрема, в інструкції до гри автори зазначають, що діти та дорослі можуть:
💫дивитися на себе в дзеркало, приміряючи різні види усмішок і вивчаючи себе;
💫зробити селфі й надіслати комусь фото;
💫підійти до когось із такою усмішкою;
💫запустити флешмоб усмішок у своєму класі;
💫грати вдвох із кимось чи в компанії та просити вгадати, яка це усмішка;
💫підписати та надіслати листівку з усмішкою (вони є в наборі);
💫приміряти усмішку й з відповідною інтонацією розповісти вірш;
💫педагоги можуть запропонувати дитині, що відчуває тривогу, відповідаючи біля дошки, використати один із шаблонів, чи пригадати, коли була подія, яка викликала таку усмішку.
“Тобто “Сила усмішки” – і весела гра, і мімічна гімнастика, і терапевтичний практикум, і повернення собі можливості дивитися на себе самого чи витримувати погляд інших (якщо ми граємо в парі чи групі), і можливість контакту та близькості. В інструкції є пропозиції – як грати з групами дітей, як грати самим”, – зазначила Світлана Ройз.
Граємо з користю🤍