ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Дата: 29.01.2021 08:00

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Брилівський  ЗПЗСО запрошує майбутніх першокласників до НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ на 2021-2022 навчальний рік!

УВАГА!!!  Шановні батьки майбутніх першокласників,в умовах діючого карантину з дотриманням всіх вимог безпеки за індивідуально встановленим графіком можуть подати заяву особисто, узгодивши час з відповідальною особою – Кулідою Світланою Іванівною (т. 0507210558)

(1. Записатись попередньо на прийом, щоб уникнути натовпу та черг при наданні документів,

2. Прийти в зазначений час з усіма необхідними документами,

3. Надати документи, написати заяву),

•або надіслати заяву електронною поштою (brulivka@ukr.net);

Після завершення карантину підтвердіть електронну заяву оригіналами та ксерокопією документів.

Батьки, діти яких відвідують дитячий садок,  можуть здати документи вихователям.

Зазначимо, серед необхідних документів для вступу до школи є медична довідка учня про профогляд (№ 086-1/о). Але оскільки на час карантину в лікарнях не проводять огляди, цю довідку можна буде надати пізніше.

? Правила прийому до 1 класу

1. Згідно Закону України "Про освіту»: «Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року».

2. Прийом дітей до 1 класу здійснюється на без конкурсній основі, відповідно до території обслуговування, закріпленій за навчальним закладом.

3. Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають документи:

1. Паспорт одного з батьків;

2. Заява про зарахування дитини до 1 класу;

3. Оригінал та копія свідоцтва про народження дитини;

4. Медична довідка форми 086;

5. Висновок спеціалістів про необхідність особливих умов для навчання (при потребі).