Реалізація ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді»

Дата: 19.10.2020 08:30

Представництвом Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Фондом ООН в галузі народонаселення, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерством соціальної політики України, Уповноваженим Президента України з прав дитини, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об`єднаних територіальних громад» та Громадською спілкою «Національна молодіжна рада України» запровадили реалізацію в містах та громадах України Ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді».

Реалізація зазначеної ініціативи грунтується на інвестиціях у людський капітал, насамперед у дітей та молодь, з одночасним підтвердженням відданості захисту прав дитини та розвитку молоді в контексті децентралізації.

З метою реалізації зазначеної ініціативи в Херсонській області, пропонуємо долучитися до анкетування учнівської молоді в режимі он-лайн:   https://bit.ly/33SZWdx  - анкета опитування дітей у віці 13-18 років для оцінки дружності громади села/селища до дітей та молоді.