Участь у квесті "Прийди, Весно! З радістю!"

Дата: 21.03.2021 08:39

Підходить до завершення перший весняний місяць - березень... Цей місяць- багатогранний: то він звеселяє всіх нас теплими деньками, то морозить холодним подихом, то заплаче проливними дощами, то засміється сонячними зайчиками.  І саме в цей період пробуджується Матінка-природа від зимового сну; стелить перші квіти до ніг та повертає з теплих країв пташок. Учні  початкових класів Брилівського ЗПЗСО теж спостерігали за пробудженням природи та взяли активну участь у квесті "Прийди, Весно! З радістю!" Малята відвідали такі локації: "Слідопитів", "Дослідників", "Всезнайок", "Майстрів" і станцію "Талановиті рученята", на яких переглядали відео про першоцвіти й перелітних птахів, самі вчилися створювати презентації та відеосюжети, виготовляли аплікації і створювали малюнки, розповідали вірші, відгадували ребуси та загадки, грали в ігри, танцювали, будували і вивішували шпаківні! Тиждень природознавства в початковій ланці пройшов весело, творчо та із захопленням. Учителі Статкевич Н.В. та Кислицька А.В. щиро дякують усім учителям початкової школи, дітям та їх батькам за активну участь у проведенні природничого тижня.