Тиждень іноземних мов

Дата: 13.02.2021 10:01

Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Оволодіння іноземною мовою є потребою часу, адже ми знайомимося з традиціями та звичаями інших народів.                                                                                           З 08.02. по 12.02.21 р. учителями іноземної мови П.А. Курамшиною, Л.З. Кошеваровою, О.В.Зайцевою та І.Є. Вінник було проведено тиждень іноземної мови.
    Метою проведення тижня було удосконалення знань, умінь та навичок, отриманих на уроках іноземної мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей,  заохочення учнів до роботи над собою; виховання інтересу до вивчення іноземної мови.
   Протягом тижня вчителі англійської мови  залучали до проведення цікавих заходів учнів початкових і старших класів.                                                                                                                                                                                                                               Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня.