З 19.04 по 23.04 у нашій школі практичний психолог Сосновська Н.С. та соціальний педагог Нежура Н.Д. провели тиждень психології.

Дата: 23.04.2021 12:22

Кожного дня на учнів чекали різноманітні заходи.
 У понеділок учні початкових класів брали участь у грі «Слідопит»; у вівторок- писали чарівні слова на паркані; у середу - займалися кольоровою терапією-виготовляли до свята писанки; у четвер під час заняття «Людину створено для щастя» завітали до країни щастя на віртуальній хмаринці;  у п’ятницю- фотографували сонячну посмішку зі своїми друзями. Проведений тиждень відзначався надзвичайною активністю в учнівських колективах. На завершення-діти отримали солодкі призи від працівників психологічної служби.