УРОК МУЖНОСТІ "ДОРОГАМИ НАРОДНИХ МЕСНИКІВ"

Дата: 22.09.2020 13:36

Сьогодні, 22 вересня 2020 року, у День відзначення Партизанської слави в Брилівському закладі ПЗСО на базі шкільного музею «Історії краю» для учнів 10-х класів пройшов Урок Мужності «Дорогами народних месників».

Здобувачі освіти знайомились із героїчними сторінками партизанської і підпільної боротьби важливої складової Другої світової війни.

Керівник музею, учитель історії, Лукава Ірина Іванівна розповіла також про героїчні і трагічні сторінки боротьби партизан і підпільників Херсонщини й Цюрупинщини.

З цікавістю діти слухали  інформацію(розповідь) про жителів смт.Брилівки, учасників партизанського з’єднання Ковпака і Сабурова, Лукавих Володимира Андрійовича і Матрону Андріївну,  Трофименко Ніну Володимирівну(учасницю білоруського партизанського загону 13-ї Лезнінської бригади).  Дотикались до бойових нагород, розглядали партизанські квитки, світлини.

Урок завершила Дегтяр Анастасія віршем «Пам’ять…».

">http://