#Тиждень_доброчесності

Дата: 01.12.2021 15:32

Академічна доброчесність – шлях до успіху

Доброчесність – це не явище природи, воно не змінюється з часом

та не залежить від пори року.

Доброчесність – це внутрішній стан.

Джон Дональд

…такими словами розпочалися уроки доброчесності в 6-Б(кл.кер. Курамшина П.А.), 7-Б (учитель Ашаніна О.Є.), 8-Б(кл. кер. Сосновська Н.С.) та 9-Б(кл. кер. Рижикова Є.А.) класах у рамках тижня доброчесності. Метою заходів було формування в учнів уявлення про доброчесність, ознайомити учнів з основними принципами, кодексом доброчесності. Також із видами та суттю порушень академічної доброчесності та навчити їх розрізняти різні види порушень академічної доброчесності.

Під час дійства учні мали змогу дізнатися про те, чи потрібна дітям доброчесність?

Також мали змогу розглянути кейс

«Принципи академічної доброчесності», завдяки чому діти мали змогу більш детально та широко розкрити поняття академічної доброчесності через ключові її категорії. Але не забули й про порушення академічної доброчесності: розглянули різні види порушень академічної доброчесності та навчилися відрізняти їх. І на завершення говорили про відповідальність, адже це, на думку учнів, в наш час найголовніше #тиждень_доброчесності