Інформаційно-просвітницька робота щодо профілактики ВІЛ-інфекції-СНІДу

Дата: 01.12.2021 15:56

З метою поліпшення інформаційно-просвітницької роботи щодо профілактики ВІЛ-інфекції-СНІДу, попередження дискримінації й стигматизації ВІЛ-позитивних осіб, а також з метою виховання у школярів толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих і хворих на ВІЛ СНІД, 1 грудня соціальним педагогом Нежурою Н.Д. та практичним психологом Сосновською Н.С. було проведено інформаційні хвилинки із здобувачами освіти 2-А, 3-Б, 8-А, 8-Б та бесіду на тему «Снід: подумай про майбутнє — обери життя» для учнівської молоді 9-А класу, приурочені Всесвітньму дню боротьби з ВІЛ/ СНІДом . Діти отримали нагоду ще раз почути про те як важливо дотримуватись здорового способу життя, відповідних гігієнічних та морально-етичних норм поведінки для того, щоб уникнути зараження ВІЛ. У підсумку заняття всі прийшли до висновку, що проблема ВІЛ-СНІДу стосується кожного і потрібно не бути байдужими до власного життя та життя інших людей, яке також може залежати від небезпечної поведінки кожного із нас.