1 ВЕРЕСНЯ!!!!

Дата: 29.08.2020 22:02

ШАНОВНІ   БАТЬКИ!

1 вересня 2020 року відбудеться урочиста лінійка з нагоди свята Першого дзвоника для учнів 1 і 11-го класу. Свято Першого дзвоника для учнів 2-10 класів буде у класних кімнатах закладу.

Звертаємо Вашу увагу, що захід проходить в умовах адаптивного карантину, а отже слід дотримуватись рекомендацій, визначених  постановою Головного санітарного лікаря України  від 22.08.2020  №50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)», зокрема:

•             захід закритий: присутні ЛИШЕ по одному представнику від сім`ї  та учень/учениця  (бабусі, дідусі, братики, сестрички та інші родичі залишаються вдома);

•             якщо Ви почуваєтеся зле – залишайтеся вдома;

•             до початку та під час заходу дотримуємося фізичної дистанції - 1,5 м;

•             вітаємо першокласників ВИКЛЮЧНО оплесками!

•             Батьки на заході знаходяться в масках.

Заздалегідь вдячні за розуміння та підтримку!!!