Показовий спортивно-виховний захід "COOL GAMES"

3 грудня у Брилівському ЗПЗСО відбувся показовий спортивно-виховний захід "COOL GAMES", який провів учитель фізичної культури Вінніков О.В. Капітани танцювали "Гопак", команди перекочували "важезні сталеві" кулі, відбивали повітряні кульки, бігали наввипередки. Весела й захоплива атмосфера супроводжувала захід. Кульмінацією заходу став танок черлідерів, який підготувала Сосновська Н.С.

12:55 04.12.2020

ОСІННІЙ ФЕСТИВАЛЬ

У початкових класах Брилівського ЗПЗСО пройшов "Осінній фестиваль".  Ніхто не залишився осторонь, всі учні мали змогу продемонструвати  фантазію та уміння.  Святково прикрашене фоє, лагідна музика зустрічали учнів. Школярики готували поробки, аплікації, малювали осінні пейзажі, викладали тематичні панно, повідомляли  цікавинки із життя комах, відгадували загадки, читали вірші, співали, танцювали.     Заключний виступ учнів 4-А та 4-Б класів підвів підсумок веселого, пізнавального, творчого дійства.

07:53 23.11.2020